Küpeşte İşleri

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz. Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur. Ücretsiz keşif, tasarım ve diğer hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Paslanmaz boru, paslanmaz kutu profil, paslanmaz lama, paslanmaz köşebent ve paslanmaz saç, paslanmaz korkulukların tasarımında seçeneklerin arttırılmasına yardımcı olur. Günümüzde minimal korkuluk (sade) tasarımların yanında standart olarak adlandırabileceğimiz örnekleri de çevremizde görmekteyiz.Paslanmaz korkulukları ev, işyeri, plaza, otel, alış veriş merkezleri, hastaneler, okullar, üniversiteler, kamu kurum ve kuruluşları, metro ve tren istasyonları, otogarlar, üst geçitler, deniz kenarları, havuz kenarları, park ve bahçeler ve daha bir çok yerde görebiliriz.

Çevremizde gördüğümüz paslanmaz çelik korkuluklarda farklı maddeler veya metallerle de birlikte tasarlanıp uygulandığı görürüz. Paslanmaz çelik korkuluklarda cam, ahşap, corten çelik, çelik, alüminyumun birlikte kullanıldığı görebiliriz. Bu çeşitli malzemelerin kullanılmasının paslanmaz korkulukların çevreye kattığı artı değer çok önemlidir. Görsel olarak farklı bir hava katan cam ve ahşabı çok fazla görebiliriz. Özellikle evlerimizde camlı balkon korkulukları, apartmanlarımızda camlı merdiven korkulukları, havuz ve deniz kenarlarında camlı korkulukları, alış veriş merkezi galerilerinde camlı korkulukları ve daha birçok alanda camlı korkulukları paslanmaz korkuluklar içinde sayabiliriz.